В’язана однотонна кофта виконана у приємній фактурній в’язці та має стильний вільний фасон, що дарує комфорт і легкість у щоденному носінні. Опущена лінія плечей додає образу розслабленості, а кругла оброблена горловина виглядає акуратно.
Широкі рукави створюють красивий об’єм і роблять силует більш сучасним та трендовим.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кофта |
| Тип тканини | Сітка |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | Однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 63 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 42см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | One size |
| Склад тканини | 50% бавовна, 45% поліамід, 5% еластан |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | В'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | Вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴








