Прозора блуза з мереживними вставками створена для ніжного, романтичного образу. Виготовлена з легкої тканини тенсель, вона м’яко лягає по фігурі та надає образу легкості й вишуканості.
Модель застібається на ґудзик, декоровані камінчиками, що додають делікатного сяйва та роблять блузу ще більш елегантною.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Блузка |
| Візерунок | Однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 61 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 73 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | One size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Стиль | Вечерний |
| Тканина | Тенсел |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 54см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 118 ₴





