Сорочка в клітинку з вишитим написом на кишені — стильна модель у casual настрої, що поєднує класичний принт і сучасні деталі. Клітинка додає образу динаміки, а вільний прямий крій забезпечує комфортну посадку та актуальний розслаблений силует.
Сорочка має класичний комірець і застібається на ґудзики, зберігаючи універсальність у поєднаннях.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Клітина |
| Довжина переду виробу, см | 74 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 74 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 38см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Лавандовий |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | One size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Стиль | Кежуал |
| Тканина | Бавовна |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 68 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 173 ₴






