Вельветова однотонна сорочка oversize — стильна та універсальна модель із виразною фактурою, яка додає образу затишку та сучасного характеру. М’який вельвет приємний до тіла та виглядає особливо ефектно завдяки легкому рельєфу тканини. Прямий вільний фасон створює невимушений силует і гарно підходить для різних типів фігури.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Рожевий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Вид виробу | Сорочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 73 см |
| Довжина по спинці, см | 75см |
| Довжина рукава від горловини, см | 74 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | One size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Тканина | Вельвет |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 66 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189 ₴






