Котонова сорочка з накладною кишенею та написом — стильна oversize-модель для комфортних повсякденних образів. Виконана з однотонного котону, вона приємна до тіла, добре тримає форму та виглядає лаконічно.
Сорочка має відкладний комірець і застібається на ґудзики, що підкреслює її класичний характер.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Напис |
| Довжина переду виробу, см | 70см |
| Довжина по спинці, см | 72 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 43см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | One size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% котон |
| Тканина | Котон |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 78 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 173 ₴






