
Срібне кільце Високої якості з без каменів, вага виробу 5,58 г (1957295) 17 розмір 5.16, 16"
2 791 ₴
- В наявності
- Код: 1957295
+380 (99) 462-11-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Камені вставки | Без каміння |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.16 |
| Розмір | 16" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 791 ₴


