
Срібне кільце Високої якості з бірюзою, вага виробу 3,57 г (60001921) 18 розмір 3.47, 17"
2 582 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2099079b
+380 (99) 462-11-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки | Бірюза |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Колір каменів | Блакитний |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.47 |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 582 ₴









