
Срібне кільце Високої якості з керамікою, фіанітами, вага виробу 9,03 г (2070054) 18 розмір 7.37, 17"
5 223 ₴
- В наявності
- Код: 2070054
+380 (99) 462-11-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки | Кераміка |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Колір каменів | Білий |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.37 |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 223 ₴



