
Срібне кільце Високої якості з топазом Лондон Блю 1.007ct, вага виробу 2,83 г (2195979) 17.5 розмір 2.69, 17"
2 636 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2195979
+380 (99) 462-11-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки | Топаз Лондон Блю |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Форма каменю | Овал |
| Колір каменів | Синій |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 18 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.69 |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 636 ₴







