
Срібне кільце Високої якості зі смарагдом nano 1.16ct, вага виробу 2,69 г (2195610) 17.5 розмір 2.74, 17"
1 699 ₴
- В наявності
- Код: 2195610
+380 (99) 462-11-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Форма каменю | Овал |
| Колір каменів | Зелений |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 17 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.74 |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴







