Коротка сорочка у комплекті з майкою в рубчик — стильне та продумане рішення для багатошарових образів. Сорочка має класичний відкладний комір і застібається на ґудзики, зберігаючи лаконічний вигляд. Спереду розташована накладна кишеня, яка додає моделі casual-настрою та практичності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Рубчик |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Гудзики |
| Вид виробу | Сорочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Двокольоровий |
| Довжина переду виробу, см | 47 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 74 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47 см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Кавовий |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | One size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Бавовна |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴






