Широка класична сорочка на ґудзиках — універсальна модель, яка поєднує комфорт і позачасовий стиль. Виріб має відкладний комірець та довгі рукави з опущеними проймами, що створює розслаблений, сучасний силует. Прямий вільний фасон не сковує рухів і гарно виглядає на різних типах фігури.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 69 см |
| Довжина по спинці, см | 73 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 76 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 43см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | One size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Тканина | Бавовна |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 68 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 118 ₴






