Жіноча клітчаста сорочка на ґудзиках — це стильна й універсальна модель, яка поєднує комфорт і невимушений стиль. Вона має вільний крій з подовженою спинкою та напівкруглим низом, що додає силуету легкості й динаміки.
Сорочка застібається на ґудзики спереду, і на манжетах рукавів також передбачені ґудзики.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Червоний |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Клітина |
| Довжина переду виробу, см | S - 69см; M - 70см; L - 72см |
| Довжина по спинці, см | S - 72см; M - 73см; L - 75см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 68см; M - 70см; L - 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 39см; M - 41см; L - 43см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Бавовна |
| Фасон | Вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 68см; M - 70см; L - 72см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 274 ₴







