Класична сорочка з краваткою — елегантна та стильна модель, що поєднує стриманість і жіночність. Виконана з приємної до тіла тканини, має відкладний комірець і застібається на ґудзики по всій довжині.
Фасон приталений, із рукавами-ліхтариками на манжетах і напівкруглим низом, що гарно підкреслює фігуру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 62 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 40см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Молочний |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | One size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 92% поліестер, 8% спандекс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тканина | Поліестер |
| Фасон | З коміром |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 49 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 212 ₴






