Жіноча сорочка в клітинку вільного крою – стильна та зручна модель для створення повсякденних і кежуал-образів.
Має вільний крій, що забезпечує комфорт та свободу рухів. Відкладний комір додає класичного вигляду, а застібка на ґудзики робить сорочку практичною та легкою у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Жовтий |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Клітина |
| Довжина переду виробу, см | S - 70см; M - 71см; L - 72см |
| Довжина по спинці, см | S - 75см; M — 68 см; L - 69см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 67см; M - 41см; L - 42см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 40см; M - 41см; L - 72см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | Кежуал |
| Тканина | Бавовна |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 68см; M - 70см; L - 77см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 306 ₴






