
Класична сорочка з контрастними вставками в комплекті з майкою - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 228 ₴
- В наявності
- Код: 2651
+380 (99) 462-11-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Класична сорочка з контрастними вставками у комплекті з майкою — стильний та сучасний набір, який поєднує елегантність і комфорт. Сорочка виконана у широкому прямому крої, що забезпечує вільну посадку та створює легкий, невимушений силует. Напівпрозора тканина додає образу легкості та робить модель особливо актуальною для стильних багатошарових поєднань.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Інше |
| Довжина переду виробу, см | 68 см |
| Довжина по спинці, см | 72 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 73 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | One size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | Кежуал |
| Тканина | Бавовна |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228 ₴





