Сорочка на ґудзиках у комплекті з майкою — стильний та зручний набір для створення сучасних повсякденних образів. Сорочка виконана у класичному прямому фасоні з комірцем, що надає моделі охайного та універсального вигляду.
Вона застібається на ґудзики, має напівкруглий низ, завдяки чому гарно виглядає як навипуск, так і частково заправленою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Інше |
| Довжина переду виробу, см | 69 см |
| Довжина по спинці, см | 71 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 68 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 39см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | One size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 65% віскоза, 35% бавовна |
| Тканина | Віскоза |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189 ₴






