
Класична сорочка на ґудзиках у дрібну клітинку - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
985 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81550
+380 (99) 462-11-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Класична сорочка у дрібну клітинку — універсальна модель, що поєднує класичний стиль і сучасний вільний силует. Легка та комфортна, вона чудово підходить для створення стильних повсякденних образів.
Сорочка застібається на ґудзики та має акуратний комірець.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Клітина |
| Довжина переду виробу, см | 68 см |
| Довжина по спинці, см | 78 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Тканина | Бавовна |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴




