Коротка сорочка на затяжках у комплекті з майкою — стильний та сучасний набір, що ідеально підходить для створення багатошарових образів. Лаконічний однотонний дизайн виглядає свіжо та універсально, а поєднання сорочки з майкою додає образу завершеності.
Сорочка має укорочений фасон із класичним комірцем і застібається на ґудзики.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | Однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 51 см |
| Довжина по боковому шву, см | 30см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 42см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Молочний |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Кежуал |
| Тканина | Бавовна |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 438 ₴






