Сорочка в клітинку з вишитим написом на спині — стильна модель у повсякденному casual-стилі. Класичний клітчастий принт додає образу характеру, а вільний фасон забезпечує комфорт і сучасний вигляд.
Сорочка застібається на ґудзики та виконана у прямому вільному крої.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Клітина |
| Довжина переду виробу, см | 68 см |
| Довжина по спинці, см | 75см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45 см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Салатовий |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | One size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Бавовна |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 978 ₴






