Сорочка в клітинку з подовженою спинкою — стильна модель у вільному сучасному крої, яка поєднує комфорт і трендовий дизайн. Виконана з м’якої приємної до тіла тканини, що забезпечує зручність у носінні.
Має прямий крій, відкладний комірець, опущені пройми та застібку на ґудзики.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Клітина |
| Довжина переду виробу, см | S - 67см; M — 68 см; L - 69см; XL - 70см |
| Довжина по спинці, см | S - 72см; M - 73см; L - 74см; XL - 75см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 71см; M - 72см; L - 72см; XL - 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 48см; M - 49см; L - 49см; XL - 49см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% акрил |
| Стиль | Кежуал |
| Тканина | Бавовна |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 63см; M - 65см; L - 67см; XL - 69см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 306 ₴






