Бавовняна сорочка в дрібну клітинку — універсальна класика, яка завжди залишається актуальною. Модель виконана з приємної до тіла натуральної тканини, що забезпечує комфорт упродовж дня.
Сорочка має комірець класичного типу, вільний фасон і подовжену спинку з напівкруглим низом, що додає легкості силуету.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Клітина |
| Довжина переду виробу, см | S - 70см; M - 71см; L - 72см |
| Довжина по спинці, см | S - 78см; M - 79см; L - 80см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 73см; M - 74см; L - 75см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 43см; M - 44см; L - 45см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | Кежуал |
| Тканина | Бавовна |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 70см; M - 71см; L - 72см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 384 ₴






