Картата сорочка оверсайз — стильна та універсальна модель для повсякденного гардероба. Класичний принт у клітинку додає образу характеру, а вільний фасон створює актуальний розслаблений силует.
Сорочка застібається на ґудзики та має комірець.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Клітина |
| Довжина переду виробу, см | 75см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 36 см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Смарагдовий |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | One size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 70% бавовна, 30% поліестер |
| Стиль | Кежуал |
| Тканина | Бавовна |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 70см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 142 ₴






