Асиметрична футболка з мереживним декором — стильна модель із жіночним акцентом, яка додає образу легкості та витонченості. Незвичайний крій у поєднанні з мереживом робить річ більш виразною та сучасною.
Футболка має напівприталений крій, що красиво підкреслює силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | Однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 72см; M - 72см; L - 72см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 33см; M - 34см; L - 35см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 9см; M - 10см; L - 11см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Лето |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | Гламурний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | Напівприталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 47см; M - 49см; L - 51см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 963 ₴






