Трикотажна футболка-поло з ґудзиками — стильна базова модель із сучасним акцентом на комфорт і лаконічність. Однотонний дизайн виглядає універсально, а формат поло додає образу стриманої елегантності.
Футболка має вільний прямий крій з опущеними плечима, що створює розслаблений силует і забезпечує зручність у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | Однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 54см; M - 54см; L - 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 36см; M - 36см; L - 37см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 8см; M - 8см; L - 9см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Лето |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | Поло |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 087 ₴






