Костюм із кардигана, майки та штанів-аладінів — стильний і водночас максимально комфортний варіант для повсякденних образів. М’яка еластична тканина добре тягнеться, забезпечуючи зручність у русі та приємні відчуття під час носіння. Лаконічний однотонний дизайн виглядає сучасно та легко комбінується з іншими речами гардероба.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | Двокольоровий |
| Довжина переду виробу, см | 49 см |
| Довжина по боковому шву, см | 100см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 75см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | One size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стьобах | 76 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 36 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 47 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 476 ₴






