Однотонна блуза на ґудзиках з прошвою — ніжна та витончена модель із романтичним настроєм. Напівпрозора тканина та делікатна прошва додають образу легкості й жіночності, роблячи виріб особливо елегантним.
Блуза має вільний прямий крій, що забезпечує комфорт і гарно лягає по фігурі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Прошва |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Блузка |
| Візерунок | Однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 55см; M - 55см; L - 55см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 70см; M - 70см; L - 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 45см; M - 45см; L - 45см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Прошва |
| Фасон | Прямий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 58см; M - 60см; L - 62см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 407 ₴






