Цей жіночий костюм із шортами та жилетом ти можеш доповнювати базовою футболкою для створення літніх образів або носити його як готовий look у трендовому вуличному стилі.
У лляному комплекті жилет йде з підкладкою і спереду застібається на гудзики. Краї низу спереду фігурні, горловина V-подібна.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | Однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 54см; M - 54см; L - 54см; XL - 54см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 40см; M - 40см; L - 41см; XL - 41см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 9см; M - 9см; L - 9см; XL - 9см |
| Довжина по спинці, см | S - 47см; M - 47см; L - 47см; XL - 47см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Салатовий |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір на фото | M |
| Склад тканини | 87% віскоза, 13% поліестер |
| Тканина | Лён |
| Фасон | Прямий |
| Ширина по стьобах | S - 56см; M - 58см; L - 60см; XL - 62см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 38см; M - 40см; L - 42см; XL - 44см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 44см; M - 46см; L - 48см; XL - 50см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 434 ₴









