Лляний однотонний костюм із сорочки та штанів — це дихаюче та практичне рішення на щодень, яке поєднує комфорт і сучасний мінімалізм. Натуральна тканина і вільний крій створюють легкий, невимушений силует, ідеальний для теплої погоди.
Сорочка застібається на ґудзики, має подовжену спинку та напівкруглий низ, що дозволяє носити її як навипуск, так і заправленою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Пудра |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | Однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 66 см |
| Довжина по боковому шву, см | 107 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 76 см |
| Довжина по спинці, см | 74 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 74 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | One size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 80% льон, 20% поліестер |
| Тканина | Лён |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стьобах | 56 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 36 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 312 ₴






