Футболка вільного фасону з мереживними вставками — стильна модель, що поєднує базовий комфорт і ніжні акценти. Лаконічний дизайн виглядає сучасно, а мереживо додає образу витонченості та легкості.
Футболка має вільний крій із опущеними проймами, що створює розслаблений силует і забезпечує зручність у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Стиль | Романтичний |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | Мереживо |
| Довжина переду виробу, см | S - 66см; M - 66см; L — 66 см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 44см; M - 45см; L - 46см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 18см; M - 19см; L - 20см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Лето |
| Склад тканини | 100% віскоза |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | Вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴






