З такою стильною жіночою сорочкою твої повсякденні образи будуть максимально затишними та модними.
Модель у стилі оверсайз повністю прикрашена тонкою вертикальною смужкою. Довгі рукави закінчуються манжетами з ґудзиком, а кругла горловина доповнена відкладним коміром.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Складка |
| Довжина переду виробу, см | S - 67см; M — 68 см; L - 69см |
| Довжина по спинці, см | S - 74см; M - 75см; L - 76см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 72см; M - 73см; L - 74см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 46см; M - 47см; L - 48см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Світло-сірий |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | Діловий/офісний |
| Тканина | Бавовна |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 56см; M - 58см; L - 60см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 923 ₴







