Котонова сорочка з накладними кишенями — стильна й водночас практична модель для повсякденного гардероба. Вільний фасон з опущеними проймами створює розслаблений силует і не сковує рухів.
Модель застібається на ґудзики, має напівкруглий низ та подовжену спинку, що додає образу сучасності та зручності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Напис |
| Довжина переду виробу, см | 66 см |
| Довжина по спинці, см | 73 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 73 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 42см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Бордо |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стиль | Кежуал |
| Тканина | Котон |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 173 ₴






