Вільна котонова сорочка на кнопках — універсальна та комфортна модель для щоденних образів. Натуральна котонова тканина приємна до тіла, добре пропускає повітря та підходить для будь-якої пори року. Прямий крій забезпечує свободу рухів і створює розслаблений, сучасний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Кнопки |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | Однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 74 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 75см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% котон |
| Тканина | Котон |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | Сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 352 ₴






