Коротка легка спідниця — це ніжний і універсальний варіант для літніх образів із легким та повітряним силуетом. Легка тканина красиво рухається при ходьбі та додає образу жіночності й невимушеності.
Модель має розкльошений фасон, який створює плавні лінії та забезпечує комфорт у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Кремовий |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спідниця |
| Візерунок | Однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 41 см |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | One size |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | Гламурний |
| Тканина | Фактурний батист |
| Фасон | Міні |
| Ширина по стьобах | 62 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 948 ₴






